SLENDER STYLE JE TU PRO VÁS…

Trápí Vás celulitida, přebytečný podkožní tuk nebo chcete vytvarovat svou postavu? Přijďte se podívat k nám a my už s tím něco uděláme Neuznáváme věkové kategorie, naše studio je vhodné pro všechny, ať je jim 5 nebo 150 let !!!


  • Nemusíte se pokaždé potit, abyste měli pevné tělo.
  • Cílem nejsou jen pevné svaly, ale i klidná a odpočatá mysl.
  • Věřte, že na změnu je ten správný čas právě nyní.

Pomůžeme Vám řešit problémy s nadváhou a celulitidou. Cílem našeho studia je zpevnit a vytvarovat Vaši postavu a tím navodit pocit lepší fyzické a psychické pohody.
Co je to vlastně SLENDER LIFE?

Jde o komplexní cvičení využívající 6-ti rekondičně-rehabilitačních stolů poháněných elektromotorem, které nahrazuje původní cvičení na podlaze (tzv. motorizovaná gymnastika). Jako rehabilitační způsob cvičení jej vyvinuli američtí lékaři v roce 1945 pro pacienty postižené zraněními a nemocemi pohybového ústrojí (páteře, kloubů, kyčlí, dolních a horních končetin). Při tomto cvičení dochází ke zlepšení hybnosti a zpevňování svalů, ale i k proštíhlení a tvarování celé postavy. Při cvičení na stolech SLENDER LIFE dochází k minimální zátěži organismu, jelikož váha těla spočívá na stolech. Cvičení je srovnatelné s pohybem ve vodě, kde váhu těla nadnáší voda.


Jaké výsledky má cvičení?

Cvičení prodlouží zkrácené svaly, zvýší hybnost kloubů, odstraní bolesti zad, pomůže při korekci vad způsobených úrazem nebo dlouhodobou nečinností, normalizuje krevní tlak, uvolní toxické látky z těla a sníží svalové napětí vyplývající z jednostranné zátěže. Maximálně zpevníte a zeštíhlíte svou postavu, budete fit a plní energie.


Pro koho je cvičení vhodné?

Zvláště pro ty, kteří si chtějí v krátkém čase zpevnit svalstvo, zeštíhlit postavu, zlepšit zdravotní stav, zachovat si tělesnou kondici a dobrou náladu. Díky této metodě mohou cvičit i ti, kterým by zdravotní stav běžně cvičit nedovolil. Jde např.o lidi s nemocemi kyčlí, kloubů (artróza, artritida), s bolestmi zad, ramen, astmatiky, lidi s poruchami srdce nebo krevního oběhu, s křečovými žilami a v neposlední řadě lidi s vodnatelností a trpící nadváhou. Jedna hodina v salonu SLENDER STYLE odpovídá šesti hodinám cvičení na podlaze a přesto není organizmus zdaleka tak zatěžován jako při běžném cvičení.


Slender Life stoly
Sandbag Table

Lehkými rytmickými pohyby pomáhá rozkládat tukové polštářky na bocích, hyždích, stehnech a zároveň je zpevní, zeštíhlí a působí proti celulitidě.

10 min. = 1000 pohybů

Leg Table

Cvičení napodobuje pěší chůzi. Zeštíhlí a zpevní svalstvo nohou, zvláště vnitřní stranu stehen a tzv. „pytle“ na venkovní straně. Procvičuje kyčelní a kolenní klouby a působí příznivě proti celulitidě. Upravuje cirkulaci krve v nohou.

10 min. = 3 km chůze

Situp Table

Pracuje společně s Vámi a procvičujete tak břišní svaly, stehna, lýtka a bederní partie zad.

10 min. = 90 sed-lehů

Waist, Tummy, Hip Table

Lehce a rytmicky zvedá a spouští nohy. Formuje a zeštíhluje pas, břicho, boky, posiluje dolní část zad a tvaruje hýždě. Působí proti celulitidě.

10 min. = 900 střídavých pohybů nohou

Stretch Table

Procvičuje celé tělo. Zmenšuje nadbytek tuku na pažích, masírováním procvičuje krční a bederní páteř. Zlepšuje celkové držení těla.

10 min. = 1000 pohybů

Vibrator Table

Zde se úplně uvolníte. Povzbuzuje a zlepšuje krevní oběh, pomáhá uvolňovat přebytečnou vodu a toxické látky z těla. Rozptyluje celulitidu. Dává Vám pocit relaxace a nové energie

Adresa

Žižkova 1626
396 01 Humpolec

fit@chillifitness.cz
Tel: +420731340526pro fotografie z akcí a novinky Chilli fitness klikněte zde